« New Poetry Published: 3 Surreaist Poems | Main | Conversation between Person and Mushroom »

08 August 2005

Comments

Suzanne Chiaia

Moleskin is the most mature work you have done so far. It's insane, poignant and exotic. The kind of work we have come to expect from you. I've read it three times so far.

Ra Gabriel

Moleskin is wild! The poems are everywhere and nowhere at once. They seem to reinvent the language in some ways while melding things that already exist like literature and hip-hop.

Suzanne Chiaia

Just read "You Sir"...I laughed till I cried. I've been to Seoul and you aced it.

Eunhee

just....wow~~wow~~
u r always super genius~~
Luv ya...and miss ya :D

NatElellseala

http://pracorada.pl/2011/11/wzor-cv-po-angielsku/>cv po angielsku
http://pracorada.pl/2011/11/pracoholizm-czy-jestes-pracoholikiem/>pracoholizm
http://pracorada.pl/2011/11/praca-za-granica/>praca w norwegii

Affixamalflaf

http://milejdi.pl>Bielizna damska

Sirlsaivals

http://www.thumbnailoflife.com/exactly-how-to-be-able-to-prevent-hosting-accounts-through-getting-hacked/>hosting
Jeśli wyszukujesz taniej i solidnej firmy zajmującej się hostingiem to posiadam dla Ciebie wyśmienitą wiadomość. Tylko teraz zaistniał fachowy i niedrogi serwer internetowy dla ludzi, którzy cenią sobie niezawodność i szybkość wykonywania zlecenia. Ale rozpocznijmy od tego czym jest hosting. To usługa polegająca na użyczaniu przez dostawców Internetu miejsca na własnych serwerach dla różnych usług np. serwisy WWW, konta pocztowe, radia internetowe itp. Na ogół napotykany jest hosting odpłatny, w którym wartość należności miesięcznej zależy od wielu czynników. Jako przedsiębiorstwo zapewniamy hosting na najwyższym poziomie, dając przy tym prawdopodobnie najmniejsze ceny. Przekonaj się sam! Nie chcemy Ci wmawiać, iż otrzymasz od nas nieodpłatne usługi hosting. Jednak mamy sposobność zapewnić Ci jedno. Nasze usługi hosting są prawdopodobnie najtańszymi domenami, jakie możesz znaleźć w sieci. Jednak pomimo małych ksztów za usługi hosting, oferujemynajwyższą możliwą jakość naszych domen. Nie możesz uwierzyć? Przekonaj się Jak tak to koniecznie zajrzyjwstąp na nasz portal i nabierz przekonania o słuszności tego tekstu Nasze usługi hosting oferują najbardziej solidną jakość w najmniejszej cenie. Nie będziesz zmuszony płacić ogromnych sum za usługi hosting. Jeśli zajrzysz pierwszy raz na naszą witrynę, wytłumaczymy Ci wszystko. W naszej ofercie odszukasz ogrom opłacalnych upustów dla nowoprzybyłych klientów. Jak natomiast jesteś naszym stałym klientem, możesz być pewien, że będziesz miał sposobność skorzystać z wyjątkowych promocji. Przekonaj się sam i wejdź koniecznie. Zobaczysz ile jesteś w stanie oszczędzićz nami.

Duagiavaime

http://almaty.onclinic.kz> шейно грудной остеохондроз позвоночника

Apogmuppy

http://angry-birds-one.com>Angry Birds

PaskGaula

http://brawn.nowaruda.pl/internet,i,komputery/hosting,i,domeny,p,146/>hosting
Jeśli szukasz niedrogiej i solidnej firmy zajmującej się hostingiem to mam dla Ciebie rewelacyjną nowine. Właśnie teraz zaistniał zawodowy i niedrogi serwer internetowy dla ludzi, którzy cenią sobie niezawodność i szybkość działania. Ale ruszmy od tego czym jest hosting. To usługa polegająca na udostępnianiu przez dostawców Internetu miejsca na własnych serwerach dla różnorodnych usług np. serwisy WWW, konta pocztowe, radia internetowe itp. Zazwyczaj spotkany jest hosting płatny, w którym cena opłaty comiesięcznej zależy od wielu elementów. Jako przedsiębiorstwo gwarantujemy hosting na najlepszym poziomie, dając przy tym potencjalnie najniższe ceny. Sprawdź sam! Nie będziemy Ci wpajać, że dostaniesz od nas nieodpłatne usługi hosting. Natomiast mamy możliwość zagwarantować Ci jedną sprawę. Nasze usługi hosting są prawdopodobnie najmniej kosztownymi domenami, jakie możesz znaleźć w sieci. Jednak pomimo niewysokich ilości wydatków za usługi hosting, oferujemynajlepszą możliwą jakość naszych domen. Nie możesz w to dowierzyć, czy negujesz jeszcze słuszność tego, co tu jest napisane? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjwstąp na nasz portal i nabierz przekonania o słuszności tego tekstu Nasze usługi hosting oferują najwyższą jakość w najmniejszej cenie. Nie będziesz zmuszony przeznaczać ogromnych sum za usługi hosting. Proponujemy dużą ilość rabatów i promocji wyjątkowo dla stałych, ale i również dla nowych klientów. Zobacz sam i zajrzyj niezwłocznie. Zobaczysz ile jesteś w stanie oszczędzićz nami.

JakErakEmaill

http://minecraft-games.com>minecraft onlinehttp://minecraft-dm.com/>minecraft

http://minecraft-nr.com/>minecraft onlinehttp://minecraft-gra.pl/>minecraft

AssombHow

http://angry-birds-rio-games.com/>angry birdshttp://minecraft-dm.com/>minecraft

http://minecraft-nr.com/>minecraft onlinehttp://minecraft-gra.pl/>minecraft

The comments to this entry are closed.

Add to Google Reader or Homepage

April 2008

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
My Photo
Blog powered by Typepad
Member since 03/2005

Travels

  • Dscn5924
    Here are some places around the world that I enjoy, including the Philippines, Borneo, Malaysia, Singapore, Thailand, Cambodia, Hong Kong, Korea and New York.

Blog Pages: